Tipobet


İngiltere Premier Lig 21 Nisan 2018, 00:02

West Bromwich – Liverpool Maç Tahmini 21.04.2018

Merhaba arkadaşlar, 21 Nisan Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 21 Nisan Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 21 Nisan Cumartesi
– Saat= 14:30
– Kod= 107
– Takım: West Bromwich Albion – Liverpool
– Tahmin = MS 2
==========================================

21 Nisan Cumartesi tarihli West Bromwich Albion – Liverpool arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım 24 puanla 20. sırada bulunurken, deplasman takımı ise 70 puanla 3. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : West Bromwich Albion sezon boyunca evindeki maçlarda 2 galibiyet, 8 beraberlik ve 7 mağlubiyetlik performans gösterirken Liverpool ise deplasmandaki maçlarda 9 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : West Bromwich Albion evindeki maçlarda ilk yarıyı 4 maçta önde, 8 maçta berabere ve 5 maçta da geri de kapattı. Liverpool ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 8 maçta önde, 3 maçta berabere ve 6 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 8 adetinde ALT biterken, 9 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 4 tanesinde ALT biterken, 13 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 4 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 4 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 2 olacaktır.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap