Tipobet


Milli Maçlar 30 Mayıs 2018, 19:06

Rusya – Suudi Arabistan Maç Tahmini 14.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 14 Haziran Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 14 Haziran Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 14 Haziran Perşembe
– Saat= 18:00
– Kod= 101
– Takım: Rusya – Suudi Arabistan
– Tahmin = HMS 1
==========================================

14 Haziran Perşembe tarihli Rusya – Suudi Arabistan arasındaki maçın matematiksel analizlerini sizlerle paylaşalım.

Öncelikle matematiksel analizlerden ziyade maç hakkında kendi yorumumla başlamak istiyorum. Dünya kupası açılış maçında, ev sahibi Rusya kesinlikle kazanmak isteyecektir. Hücum futbolu oynayacak Rusya karşısında, Suudi Arabistan’ın mevcut kadro gücünün çok fazla direnebileceğini düşünmüyorum. Bu yüzden ev sahibi Rusya açılış maçını en az 2 farklı kazanacağını düşünüyorum. Tahminim Handikaplı Maç Sonucu 1 olacaktır. Ayrıca Rusya son maçlarında gayet başarılı bir form yakalarken, Suudi Arabistan için aynı yorumu yapamıyorum.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 0 oyuncu eksiği varken, deplasman takımının da 0 oyuncu eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap