Tipobet


Milli Maçlar 30 Mayıs 2018, 18:04

Romanya – Şili Maç Tahmini 31.05.2018

Merhaba arkadaşlar, 31 Mayıs Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 31 Mayıs Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 31 Mayıs Perşembe
– Saat= 17:00
– Kod= 282
– Takım: Romanya – Şili
– Tahmin = KG VAR
==========================================

31 Mayıs Perşembe tarihli Romanya – Şili arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Sezon Performansı : Romanya turnuva boyunca evindeki maçlarda 2 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans gösterirken Şili ise deplasmandaki maçlarda 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 0 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Romanya evindeki maçlarda ilk yarıyı 1 maçta önde, 2 maçta berabere ve 0 maçta da geri de kapattı. Şili ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 0 maçta önde, 2 maçta berabere ve 0 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın turnuvada oynadığı maçların 2 adetinde ALT biterken, 1 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu turnuvada maçlarda 1 tanesinde ALT biterken, 1 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Aslında genel anlamda baktığımızda birbirine hemen hemen denk güçlerde iki takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Birisi amerikada zor maçlar da güzel sonuçlar almış takım, bir diğeri avrupa da aynı başarıyı göstermiş takım. Maç iki taraf için de dengeli geçeceğini düşünüyorum. Şili bir nebze daha formda gözükse de Romanya’nın da ev sahibi avantajı olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden tüm etkenler masaya yatırıldığında ortada geçecek bir maç olacağını düşünüyorum. Bu dengeli maçta tahminim karşılıklı gol var‘dan yana olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap