Tipobet


Milli Maçlar 30 Mayıs 2018, 22:01

Portekiz – İspanya Maç Tahmini 15.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 15 Haziran Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 15 Haziran Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 15 Haziran Cuma
– Saat= 21:00
– Kod= 104
– Takım: Portekiz – İspanya
– Tahmin = 2.5 ÜST
==========================================

15 Haziran Cuma tarihli Portekiz – İspanya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

2018 dünya kupasının en zorlu maçlarından ilki şüphesiz bu olacak gibi. Futbol ülkesi İspanya ve yıldızlardan oluşan Portekiz karşılaşması bol heyecan verici olacak gibi görünüyor. Her türlü sonucun çıkabileceği maçta, takımları değerlendirirsek İspanya 17 maçtır mağlubiyet yüzü görmedi, Portekiz ise son 17 maçta sadece 1 kere mağlup oldu. İstatistikler iki takımında çok formda olduğunu gösteriyor. İki takımda sahaya kazanmak için çıkacak ve sürekli gol arayacaktır. İki takımında zorlu savunma oyuncuları olmasına rağmen bir o kadar yetenekli hücum oyuncuları da bulunuyor. Benim görüşüm maçın bol gollü geçeceği yönünde. Bu yüzden bu maç için tahminim 2.5 ÜST olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 0 oyuncu eksiği varken, deplasman takımının da 0 eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap