Tipobet

Odeon Bet


Milli Maçlar 30 Mayıs 2018, 21:18

Mısır – Uruguay Maç Tahmini 15.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 15 Haziran Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 15 Haziran Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 15 Haziran Cuma
– Saat= 15:00
– Kod= 102
– Takım: Mısır – Uruguay
– Tahmin = İY 0
==========================================

15 Haziran Cuma tarihli Mısır – Uruguay arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Öncelikle bu maç tahmini için analizimizde takımları ayrı ayrı inceleyecek olursak, şampiyonlar ligi maçında sakatlanan Muhammed Salah’ın maça yetişip yetişmeyeceği önemli bir faktör. Yetişirse tabi ki hücum açısından Mısır önemli bir avantaj kazanacak. Fakat Uruguay’da da ülkemizden yakın tanıdığımız file bekçisi Fernando Muslera var. Bu yüzden Mısır’ın hücum hattının işleri de çok kolay olmayacaktır. Salah’ın sakat olması ve Uruguay’da çok başarılı bir file bekçisinin olması bana maçta gollerin zor geleceğini işaret ediyor. Bu yüzden tahminim ilk yarı sonucu 0‘dan yana olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği 0 bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap