Tipobet


Milli Maçlar 31 Mayıs 2018, 01:32

Fransa – Avustralya Maç Tahmini 16.06.2018

Merhaba arkadaşlar, 16 Haziran Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 16 Haziran Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 16 Haziran Cumartesi
– Saat= 13:00
– Kod= 105
– Takım: Fransa – Avustralya
– Tahmin = HMS 1
==========================================

16 Haziran Cumartesi tarihli Fransa – Avustralya arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Fransa 2018 dünya kupası ilk maçında farklı kazanarak, rakiplerine göz dağı vermek isteyecektir. Şüphesiz iki takımın kadro kalitesine baktığımızda son finalist Fransa oldukça ağır basmaktadır. Fransa açısından zor bir maç olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden en az 2 farkla kazanacağı görüşündeyim. Tahminim handikaplı maç sonucu 1 olacaktır.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 0 oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 0  eksiği bulunmaktadır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap