Tipobet


Türkiye Süper Lig 8 Nisan 2018, 03:29

Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Tahmini 08.04.2018

Merhaba arkadaşlar, 08 Nisan Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 08 Nisan Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 08 Nisan Pazar
– Saat= 19:00
– Kod= 142
– Takım: Fenerbahçe – Osmanlıspor FK
– Tahmin = MS 1
==========================================

08 Nisan Pazar tarihli Fenerbahçe – Osmanlıspor FK arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım 51 puanla 4. sırada bulunurken, deplasman takımı ise 28 puanla 15. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Fenerbahçe sezon boyunca evindeki maçlarda 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans gösterirken Osmanlıspor FK ise deplasmandaki maçlarda 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 9 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Fenerbahçe evindeki maçlarda ilk yarıyı 5 maçta önde, 5 maçta berabere ve 3 maçta da geri de kapattı. Osmanlıspor FK ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 1 maçta önde, 5 maçta berabere ve 7 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 2 adetinde ALT biterken, 11 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 4 tanesinde ALT biterken, 9 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 2 Sakat, 1 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 2 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 1 olacaktır.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap