Tipobet


İspanya La Liga 27 Nisan 2018, 11:11

Espanyol – Las Palmas Maç Tahmini 28.04.2018

Merhaba arkadaşlar, 28 Nisan Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 28 Nisan Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 28 Nisan Cumartesi
– Saat= 14:00
– Kod= 107
– Takım: Espanyol – Las Palmas
– Tahmin = MS 1
==========================================

28 Nisan Cumartesi tarihli Espanyol – Las Palmas arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım 39 puanla 16. sırada bulunurken, deplasman takımı ise 21 puanla 19. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Espanyol sezon boyunca evindeki maçlarda 7 galibiyet, 5 beraberlik ve 5 mağlubiyetlik performans gösterirken Las Palmas ise deplasmandaki maçlarda 1 galibiyet, 4 beraberlik ve 12 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Espanyol evindeki maçlarda ilk yarıyı 2 maçta önde, 9 maçta berabere ve 6 maçta da geri de kapattı. Las Palmas ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 1 maçta önde, 10 maçta berabere ve 6 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 13 adetinde ALT biterken, 4 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 8 tanesinde ALT biterken, 9 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 4 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 6 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 1 olacaktır.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap