Tipobet


Türkiye Süper Lig 27 Ekim 2018, 06:10

Beşiktaş – Çaykur Rizespor Maç Tahmini 29.10.2018

Merhaba arkadaşlar, 29 Ekim Pazartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 29 Ekim Pazartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 29 Ekim Pazartesi
– Saat= 20:00
– Kod= 196
– Takım: Beşiktaş – Çaykur Rizespor
– Tahmin = MS 2.5 ÜST
==========================================

29 Ekim Pazartesi tarihli Beşiktaş – Çaykur Rizespor arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım 8 puanla 16. sırada bulunurken, deplasman takımı ise 15 puanla 5. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Beşiktaş sezon boyunca evindeki maçlarda 3 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans gösterirken Çaykur Rizespor ise deplasmandaki maçlarda 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Beşiktaş evindeki maçlarda ilk yarıyı 2 maçta önde, 1 maçta berabere ve 1 maçta da geri de kapattı. Çaykur Rizespor ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 3 maçta önde, 0 maçta berabere ve 1 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 1 adetinde ALT biterken, 3 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 2 tanesinde ALT biterken, 2 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 5 Sakat, 1 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 0 Sakat, 2 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Bu maç için tercihimiz MS 2.5 ÜST.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap