Tipobet


Almanya Bundesliga 4 Ağustos 2018, 19:44

Bayern Münih – TSG 1899 Hoffenheim Maç Tahmini 24.08.2018

Merhaba arkadaşlar, 24 Ağustos Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 24 Ağustos Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 24 Ağustos Cuma
– Saat= 21:30
– Kod= 126
– Takım: Bayern Münih – TSG 1899 Hoffenheim
– Tahmin = MS 1
==========================================

24 Ağustos Cuma tarihli Bayern Münih – TSG 1899 Hoffenheim arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım puanla . sırada bulunurken, deplasman takımı ise 0 puanla 3. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Bayern Münih sezon boyunca evindeki maçlarda galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetlik performans gösterirken TSG 1899 Hoffenheim ise deplasmandaki maçlarda galibiyet, beraberlik ve mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Bayern Münih evindeki maçlarda ilk yarıyı maçta önde, maçta berabere ve maçta da geri de kapattı. TSG 1899 Hoffenheim ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı maçta önde, maçta berabere ve maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların adetinde ALT biterken, adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda tanesinde ALT biterken, tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Bu maç için tahminim MS 1.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap