Tipobet


Almanya Bundesliga 27 Nisan 2018, 11:15

Bayern Münih – Frankfurt Maç Tahmini 28.04.2018

Merhaba arkadaşlar, 28 Nisan Cumartesi günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 28 Nisan Cumartesi günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 28 Nisan Cumartesi
– Saat= 16:30
– Kod= 110
– Takım: Bayern Münih – Eintracht Frankfurt
– Tahmin = MS 1
==========================================

28 Nisan Cumartesi tarihli Bayern Münih – Eintracht Frankfurt arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım puanla . sırada bulunurken, deplasman takımı ise 78 puanla 1. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Bayern Münih sezon boyunca evindeki maçlarda 13 galibiyet, 2 beraberlik ve 0 mağlubiyetlik performans gösterirken Eintracht Frankfurt ise deplasmandaki maçlarda 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 6 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Bayern Münih evindeki maçlarda ilk yarıyı 10 maçta önde, 5 maçta berabere ve 0 maçta da geri de kapattı. Eintracht Frankfurt ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 6 maçta önde, 4 maçta berabere ve 5 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 3 adetinde ALT biterken, 12 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 6 tanesinde ALT biterken, 9 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 5 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 4 Sakat, 1 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 1 olacaktır.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap