Tipobet


Türkiye Süper Lig 3 Mayıs 2018, 17:22

Başakşehir – Sivasspor Maç Tahmini 04.05.2018

==========================================
– Tarih= 04 Mayıs Cuma
– Saat= 20:00
– Kod= 101
– Takım: Medipol Başakşehir – Demir Grup Sivasspor
– Tahmin = MS 1
==========================================

Merhaba arkadaşlar, 04 Mayıs Cuma günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 04 Mayıs Cuma günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

04 Mayıs Cuma tarihli Medipol Başakşehir – Demir Grup Sivasspor arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım turnuva puan tablosunda 65 puanla 2. sırada bulunurken, deplasman takımı ise 47 puanla 7. sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Medipol Başakşehir turnuva boyunca evindeki maçlarda 12 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans gösterirken Demir Grup Sivasspor ise deplasmandaki maçlarda 5 galibiyet, 2 beraberlik ve 8 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Medipol Başakşehir evindeki maçlarda ilk yarıyı 9 maçta önde, 4 maçta berabere ve 2 maçta da geri de kapattı. Demir Grup Sivasspor ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 3 maçta önde, 6 maçta berabere ve 6 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın turnuvada oynadığı maçların 7 adetinde ALT biterken, 8 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu turnuvada maçlarda 8 tanesinde ALT biterken, 7 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 2 Sakat, 2 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 1 olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap