Tipobet


Şampiyonlar Ligi 2 Nisan 2018, 21:03

Barcelona – Roma Maç Tahmini 04.03.2018

==========================================
– Tarih= 04 Nisan Çarşamba
– Saat= 21:45
– Kod= 163
– Takım: Barcelona – Roma
– Tahmin = MS 1
==========================================

Merhaba arkadaşlar, 04 Nisan Çarşamba günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 04 Nisan Çarşamba günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

04 Nisan Çarşamba tarihli Barcelona – Roma arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım turnuva puan tablosunda puanla . sırada bulunurken, deplasman takımı ise puanla . sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Barcelona turnuva boyunca evindeki maçlarda 4 galibiyet, 0 beraberlik ve 0 mağlubiyetlik performans gösterirken Roma ise deplasmandaki maçlarda 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Barcelona evindeki maçlarda ilk yarıyı 3 maçta önde, 1 maçta berabere ve 0 maçta da geri de kapattı. Roma ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 2 maçta önde, 1 maçta berabere ve 1 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın turnuvada oynadığı maçların 1 adetinde ALT biterken, 3 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu turnuvada maçlarda 1 tanesinde ALT biterken, 3 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 4 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 5 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 1 olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap