Tipobet


UEFA Avrupa Ligi 24 Nisan 2018, 18:41

Arsenal – Atletico Madrid Maç Tahmini 26.04.2018

==========================================
– Tarih= 26 Nisan Perşembe
– Saat= 22:05
– Kod= 163
– Takım: Arsenal – Atletico Madrid
– Tahmin = MS 1
==========================================

Merhaba arkadaşlar, 26 Nisan Perşembe günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 26 Nisan Perşembe günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

26 Nisan Perşembe tarihli Arsenal – Atletico Madrid arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım turnuva puan tablosunda puanla . sırada bulunurken, deplasman takımı ise puanla . sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Arsenal turnuva boyunca evindeki maçlarda 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans gösterirken Atletico Madrid ise deplasmandaki maçlarda 2 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Arsenal evindeki maçlarda ilk yarıyı 2 maçta önde, 2 maçta berabere ve 2 maçta da geri de kapattı. Atletico Madrid ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 1 maçta önde, 1 maçta berabere ve 1 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın turnuvada oynadığı maçların 1 adetinde ALT biterken, 5 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu turnuvada maçlarda 1 tanesinde ALT biterken, 2 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 1 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının eksiği bulunmaktadır.

Tahminim MS 1 olacaktır.

Vip Banko, banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap