Tipobet


Türkiye Süper Lig 5 Ekim 2018, 16:09

Akhisarspor – Trabzonspor Maç Tahmini 07.10.2018

Merhaba arkadaşlar, 07 Ekim Pazar günü banko maç tahminlerinde yeniden sizlerle olmaktan şeref duymaktayız. Günün tahminlerinde önceliğimiz daima en yüksek oranlarla, en banko tahminlerde bulunmak ve siz değerli üyelerimizin iddaada başarılı olmasını sağlamaktır. Biz tamamen ücretsiz bir şekilde her gün sizler için saatlerce maç analizleri yapıp, en doğru tahminleri yapmaya çaba sarf ediyoruz. 07 Ekim Pazar günü iddaa tahminleri için de çalışmalarımızı tamamladık. Şimdiden değerlendiren herkese bol şans dileriz.

==========================================
– Tarih= 07 Ekim Pazar
– Saat= 19:00
– Kod= 152
– Takım: Akhisarspor – Trabzonspor
– Tahmin = İY 0
==========================================

07 Ekim Pazar tarihli Akhisarspor – Trabzonspor arasındaki maçın analizlerini sizlerle paylaşalım.

Puan Tablosu : Ev sahibi takım 10 puanla 10. sırada bulunurken, deplasman takımı ise puanla . sırada yer almaktadır.

Sezon Performansı : Akhisarspor sezon boyunca evindeki maçlarda 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 0 mağlubiyetlik performans gösterirken Trabzonspor ise deplasmandaki maçlarda 0 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İlk Yarı Performansı : Akhisarspor evindeki maçlarda ilk yarıyı 0 maçta önde, 2 maçta berabere ve 1 maçta da geri de kapattı. Trabzonspor ise deplasmandaki maçlarda ilk yarıyı 0 maçta önde, 1 maçta berabere ve 2 maçta da geri de kapatan takım oldu.

Alt/Üst Performansları : Ev sahibi takımın bu sezon çıktığı maçların 2 adetinde ALT biterken, 1 adetinde ise ÜST bitti. Konuk ekibin ise bu sezon çıktığı maçlarda 2 tanesinde ALT biterken, 1 tanesinde de maç ÜST bitti.

Oyuncu Eksiklikleri : Son olarak kart cezalısı ve sakat oyuncuların durumuna da bakacak olursak; ev sahibi takımın 3 Sakat, 0 Cezalı oyuncu eksiği varken, deplasman takımının 1 Sakat, 0 Cezalı eksiği bulunmaktadır.

Bu maç için tercihimiz İY 0.

Vip Banko tamamen ücretsiz banko maçlar paylaşarak, sizlerin iddaa tahminlerinizde yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir forum sitesidir. Sizler de sitemize üye olarak bu paylaşımlardan faydalanabilirsiniz. Tecrübelerinizi aktarabilir, görüş alabilirsiniz.

Vip Banko tüm bahis sever üyelerimize bol şans diler! Şans sizinle olsun!

Yazar Bilgileri

Vip Banko [email protected]
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap